نیکوشیمی>وبلاگ>مواد شیمیایی>اسانس چیست و چه کاربردهایی دارد
مواد شیمیایی3840
۱۳۹۸/۱۰/۱۹
اسانس چیست و چه کاربردهایی دارد

اسانس چیست و چه کاربردهایی دارد

اسانس یا همان عطرمایه یک عصاره ی الکلی است که با روغن مخلوط شده است. این ترکیب خاصیت فرار داشته و از مجموعه ای از مواد عالی که در طبیعت به صورت گسترده وجود داد و با نام ترپن شناخته می شوند، تشکیل شده است. اسانس با استفاده از مواد مختلفی تهیه می شود، مانند: اسانس گل سرخ، اسانس گل محمدی، اسانس موز، اسانس سیب، اسانس پرتقال، اسانس کشمش، اسانس هلو، لیست اسانس ها و ..می باشد.

کاربرد اسانس

اسانس ها با توجه به نوع تولید و همچنین موادی که از آن به دست می آیند و طعم و بویی که دارند، دارای کاربردهای متعددی بوده و میزان فروش متفاوتی دارند. اسانس ها در بازار فروش گیاهان دارویی و عطاری ها دارای متقاضیان زیادی می باشد؛ زیرا دارای خواص درمانی متعددی هستند. همچنین برخی از این اسانس ها به علت داشتن بوی خوش در صنایع عطرسازی مورد استفاده قرار گرفته و برخی دیگر نیز به علت خواص آنها و همچنین عطر و طعم شان در بازار لوازم قنادی به فروش می رسند. در ضمن علاوه بر این موارد، فروش اسانس برای صنایع داروسازی و تهیه ی لوازم آرایشی بهداشتی نیز مورد استقبال صاحبان این صنایع قرار می گیرد زیرا از خواص آنها در ساخت بسیاری از داروها و برای درمان انواع بیماری ها می توان بهره گرفت.

شرکت نیکو شیمی که در زمینه فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، فروش اسانس خوراکی و صنعتی، پودر فلزات و شیشه آلات آزمایشگاهی فعالیت دارد، کار خود را از سال 1394 شروع کرده است. این شرکت نمایندگی محصولات مرک آلمان را دارد و به علت واردات مستقیم محصولات آنها را زیر قیمت بازار به فروش می رساند.

خرید اسانس

اسانس ها مواد اولیه ای هستند که با استفاده از روش های مختلفی و با استفاده از مواد متعددی چون گل و گیاه و میوه ... گرفته می شود. اسانس ها دارای خواص مختلفی هستند که استفاده از انها را در صنایع مختلفی امکان پذیر می سازد. طبقه بندی آنها با در نظر گرفتن نوع کاربری آنها صورت گرفته و در انواع اسانس های صنعتی، اسانس های خوراکی و اسانس های روغنی و عطری موجود می باشند. به منظور خرید اسانس ها باید به نوع کاربری آنها و خواص آنها توجه نمود که در ادامه به صورت مختصر درباره ی آن توضیح می دهیم .

خاصیت های دارویی اسانس

بیشتر عطاران و یا صنایع فعال در زمینه ی تولید مواد شوینده بهداشتی و لوازم آرایشی و همچنین کارخانجات تولید دارو در هنگام تهیه ی اسانس ها به خواص دارویی آنها توجه زیادی دارند تا از خاصیت های درمانی و مفید آنها برای پوست استفاده نمایند. علاوه بر این، کمپانی های عطرسازی از دیگر خریداران آنها هستند که بوی خوش اسانس ها مورد توجه آنها است. از دیگر موارد خرید اسانس، خرید آنها توسط فروشگاه های قنادی و شیرینی پزی می باشد که طعم دهندگی اسانس در این مورد مد نظر قرار می گیرد.

برای این که اسانس های اصل در اختیار داشته باشید، می توانید از محصولات شرکت نیکوشیمی استفاده کنید. این شرکت که در سال 1394 تأسیس شده است، در زمینه ی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، فروش اسانس خوراکی و صنعتی و همچنین تولید پودر فلزات و شیشه آلات آزمایشگاهی فعالیت می کند .

فروش اسانس

جهت دریافت قیمت اسانس یا خرید اسانس با شرکت نیکوشیمی در ارتباط باشید

09126724265

09196030122

02133727494

شرکت نیکوشیمی

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال

مقالات مرتبط

استاندارد NFPA

استاندارد NFPA

انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) یک سازمان غیرانتفاعی است که به توسعه و ترویج کدها و استانداردهای مربوط به ایمنی آتش نشانی و حفاظت از جان و مال در برابر حریق می‌پردازد. استانداردهای NFPA در سراسر جهان به عنوان مرجعی معتبر در زمینه ایمنی و پیشگیری از حریق شناخته می‌شوند.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
زاج سفید چیست؟

زاج سفید چیست؟

ترکیبی شیمیایی متشکل از سنگ زاج است. زاج سفید و سنگ آن حاوی دو نوع نمک است که عبارتند از پتاسیم و سولفات آلومینیوم هیدراته که به نام های زیادی از جمله آلوم قلب و زاج مبادله ای نامیده می شود.از زاج استفاده های زیادی از جمله زیبایی، پزشکی و درمانی دارد.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
کود اوره چیست؟

کود اوره چیست؟

کود اوره یکی از قدیمی ترین کودهای کشاورزی است که برای اصلاح خاک استفاده می شود، ارزان ترین نوع کود است و جزو کودهای نیتروژنی تولیدی طبقه بندی می شود. یکی از فواید فراوان کود اوره برای گیاهان این است که برای تولید غذا ضروری است، اوره از نظر شکل شبیه دانه های...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۵
کافئین چیست؟

کافئین چیست؟

کافئین به عنوان محرک و یکی از مواد مورد استفاده در داروها شناخته می شود، زیرا نوشیدن آن به هوشیاری کمک می کند، خستگی را از بین می برد و سطح تمرکز را بالا می برد و اگرچه در خوب یا بد بودن کافئین تردید وجود دارد. با این حال، مصرف زیاد آن ممکن است باعث...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۱/۱
استون لاک چیست؟

استون لاک چیست؟

استون یک مایع بی‌رنگ، فرار و قابل اشتعال است که از پروپان مشتق شده و در بسیاری از اقلام مانند پاک کننده لاک ناخن، رقیق کننده‌های رنگ و برخی محصولات پاک کننده یافت می‌شود. استون لاک یک حلال موثر برای پاک کردن لاک ناخن است زیرا ...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۷/۱۵