نیکوشیمی>درباره ما
درباره ما

درباره ما

درباره ما

شرکت مهندسی و صنعتی نیکوشیمی در راستای فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی از سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد و با توجه به نیاز روزافزون صنایع در پی گسترش خدمات خود امروزه توانسته است با تامین و فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، فروش اسانس خوراکی و صنعتی، تجهیزات و شیشه آلات آزمایشگاهی، پودر فلزات، جیوه و همچنین تمامی محصولات شرکت مرک آلمان در خدمت صنعت کشور باشد. این شرکت با فعالیت های صادقانه و گسترده خود توانسته است از وزارت غذا و دارو برای تک تک محصولات مورد استفاده ی صنایع غذا و دارو، دام و طیور و محصولات شیمیایی مربوط به بخش کشاورزی تاییدیه دریافت نماید. ارائه ی مشاوره ی دقیق با استفاده از مهندسین و کارشناسان مجرب برای اطمینان از خرید، ارائه ی ورق اطلاعات (data sheet) برای همه ی محصولات، تضمین قیمت محصولات، ارسال سریع و آنی در محل، تضمین کیفیت و اصالت کالا برای همه ی محصولات از جمله خدماتی است که شرکت نیکو شیمی از ابتدای شروع فعالیت خود در سر لوحه ی کاریِ خود قرار داده است که این امر، وجه تمایز شرکت مهندسی نیکوشیمی با فروشندگان متعدد دیگر مواد شیمیایی بوده است، این امور در کنار پشتیبانی 24 ساعته برای خریداران و مشتریان گرامی برای اطمینان خاطرِ هر چه بیشتر شما خریداران، صنعت مردان و مشتریان محترم بوده است.  

خط و مشی شرکت نیکوشیمی

خدا را شاکریم که با توجه به تحریم ها، نوسانات بازار و عدم ثبات قیمت ها، توانسته ایم با استفاده از بهترین و متبحر ترین کارشناسان در زمینه ی فروش و تامین خدمات، در پی ارائه ی مناسب ترین و نازلترین قیمت ها برای صاحبان صنعت و خریداران محترم با تضمین کیفیت و اصالت کالا برآییم که این امر نیز باعث ایجاد جایگاه مناسب و امین در میان شما مشتریان عزیز شده است که این خود از بزرگترین دستاورد های شرکت نیکوشیمی می باشد. از خداوند منان یاری می طلبیم تا در این راه همچون گذشته یاور ما باشد.

ارسال و تحویل سریع و آسان

تشخیص مواد شیمیایی و کالاهای نامعتبر، بی کیفیت، نامرغوب و یا حتی تاریخ مصرف گذشته که توسط افراد سودجو به عنوان جنس اصلی وارد بازار شده است با کالاهای با اصالت، عدم تحویل به موقع مواد شیمیایی و کالا ها و یا حتی خسارات ناشی از حمل و نقل همواره از بزرگترین دردسر ها و مشکلات خریداران محترم بوده، که بعضا باعث ضررات مالی شرکت ها و مصرف کنندگان شده است به همین دلیل شرکت نیکوشیمی برای افزایش رضایتمندی مشتریان گرامی مسئولیت ارسال سریع بار به محل و تحویل آن به مشتری را به عهده گرفته و همچنین اصالت کالا را تضمین می کند. از این رو تمامیه محصولات شرکت نیکوشیمی دارای ضمانت ارسال و تحویل در محل به خریداران گرامی هستند. لازم به ذکر است که تحویل کالا، در کمتر از یک ساعت در تهران و در شهرستان ها نهایتا تا 24 ساعت (یک روز کاری) پس از خرید انجام می شود.

چشم انداز

چشم انداز شرکت مهندسی و صنعتی نیکوشیمی با توجه به سند چشم انداز بیست ساله 1404 و سیاست های اقتصاد مقاومتی در سالیان اخیر و همچنین تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصادِ متکی بر دانش و فناوری، عدالت محور، درون ‌زا و برون‌ گرا، پویا و پیشرو، تبیین شده است و هدف آن پیشرفت و توسعه کشور از نظر علمی، صنعتی، اقتصادی، حفظ محیط زیست و منابع انسانی است. 

رسالت و ارزش ها

شرکت نیکوشیمی فارغ از حفظ و صیانت از اعتماد شما خریداران و مشتریان گرامی، رسالت تامین مواد اولیه و لوازم آزمایشگاهیِ صنایع شیمیایی به همراه افزایش کیفیت محصولات و کیفیت فروش در حوزه ی تامین مواد اولیه مورد استفاده در تحقیقات، پژوهش ها و تولید در صنایع بزرگ شیمیایی را دارد تا به یاری خداوند متعال قدمی هرچند کوچک برای سربلندی کشور عزیزمان ایران بردارد.