نیکوشیمی>وبلاگ>مواد شیمیایی>مواد اولیه شوینده
مواد شیمیایی2150
۱۴۰۰/۶/۱۸
مواد اولیه شوینده

مواد اولیه شوینده

خرید و فروش مواد اولیه شوینده:

مواد شوینده یکی از پرمصرف ترین محصولات تولیدی از صنایع شیمیایی هستند، چرا که در دنیای پیشرفته امروز بشر برای انجام هر کاری سعی دارد از بهترین امکانات استفاده کند تا کارهای روزمره خود را در کمترین زمان و در عین حال بالاترین کیفیت به انجام رساند و در این زمینه مواد شوینده یکی از پرمصرف ترین محصولاتی هستند که نیازهای آرایشی و بهداشتی افراد را رفع می کنند. با این احتساب تولید محصولات شیمیایی مثل مواد شوینده می تواند پر بازده باشد؛ اما فراموش نکنید که تهیه و ساخت این مواد باید در بالاترین کیفیت انجام شود تا مشتری را به خود جذب کند، بدین تر تیب اولین گام در تولید این محصولات خرید مواد اولیه از فروشگاه های معتبری است که در زمینه خرید و فروش مواد اولیه شوینده فعالیت دارند.

راه اندازی خط تولید مواد شوینده قطعا با انجام یک برنامه ریزی دقیق می تواند با کمترین هزینه و سرمایه گذاری اولیه انجام شود؛ اما توجه داشته باشید تولید محصولات باکیفیت همواره به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در این زمینه فاکتور مواد اولیه مرغوب، استاندارد و درجه یک همواره مهم ترین عامل در تولید محصولات مختلف معرفی می شود. بنابراین در تولید هر نوع از محصولات شوینده لازم است که در ابتدا مواد اولیه باکیفیت و مرغوب را از تولیدکنندگان مواد اولیه شوینده یا ارائه دهندگان مواد اولیه شوینده معتبر در بازار خریداری کنید.

خرید و فروش مواد اولیه شوینده در:

بازارهای مختلف کشور انجام می شود و شما به عنوان تولیدکنندگان محصولات شوینده می توانید مواد اولیه کارخانه یا کارگاه خود را به راحتی از هر برندی خریداری کنید؛ اما به شما توصیه می کنیم به جای استفاده از محصولات خارجی از محصولات تولیدکنندگان داخل استفاده کنید، چرا که با گسترش تحریم ها علیه کشور ورود مواد اولیه خارجی با مشکلات مختلفی مواجه شده است و شما به راحتی نمی توانید این محصولات را با قیمت مناسب خریداری کنید. همچنین با توسعه فروش محصولات فیک و تقلبی در بازار افراد سودجوی زیادی وجود دارند که می توانند شما را در این زمینه فریب داده و خسارت های فراوانی برای شما به بار آورند. بنابراین با خرید از فروشندگان معتبر ضمن مدیریت هزینه های خود می توانید محصولات را تست کرده و در صورت مرغوبیت کالا آن را خریداری کنید.

خرید و فروش مواد اولیه شوینده با شرکت مهندسی و صنعتی نیکوشیمی:

گروه صنعتی نیکوشیمی از جمله تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات شیمیایی است که در حیطه خرید و فروش مواد اولیه شوینده نیز فعالیت دارد. این گروه صنعتی سال ها است که در این زمینه خدمات گسترده ای را به صنایع شیمیایی، داروسازی، غذایی، پزشکی، آزمایشگاهی و ... ارائه کرده است و از جمله این خدمات می توان به تولید مواد اولیه محصولات شوینده و همچنین فروش مواد اولیه شوینده برندهای معتبر خارجی اشاره کرد.

استفاده از مواد اولیه شوینده تنها در ساخت محصولات شوینده کاربرد ندارد بلکه از این مواد علاوه بر تولید محصولات بهداشتی می توان در زمینه تولید سایر محصولات صنعتی و شیمیایی نیز استفاده کرد، چرا که خواص مختلف این مواد می تواند در ساخت سایر محصولات صنعتی نیز کاربرد داشته و در نهایت بر کیفیت نهایی آن ها موثر واقع شود یا در واقع می توان گفت استفاده از فرمولاسیون های ساختاری این مواد در تولید محصولات مختلف کاربرد ویژه ای دارد.

بنابراین اگر شما هم در خط تولید خود به مواد اولیه شوینده نیاز دارید قطعا با چالش خرید مواد اولیه شوینده مواجه می شوید که توصیه می کنیم با خرید از فروشگاه معتبر گروه صنعتی نیکو شیمی این چالش را راحت تر پشت سر بگذارید، چرا که با فعال شدن بخش فروش اینترنتی مواد اولیه شوینده شرکت نیکوشیمی و خ رید اینترنتی مواد اولیه شوینده از این شرکت می توانید مواد اولیه مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

قیمت مواد اولیه شوینده:

مواد اولیه شوینده معمولا در انواع مختلفی تولید می شوند، چرا که استفاده از این مواد در تولید هر نوع محصول متفاوت بوده و اغلب به فرمولاسیون های خاصی برای تهیه انواع محصولات بهداشتی نیاز داریم. بنابراین مواد اولیه در کیفیت ها و فرمولاسیون های مختلفی تولید می شوند تا در تهیه انواع مواد اولیه شوینده ها به کار برده شوند. به عنوان مثال در این زمینه می توان به مواد شیمیایی مثل سویامید فتی اسید دی اتانول آمید، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید ( لورامید ) ، ایزوپروپیل الکل ، بتائین، تری اتانول آمین لوریل اتر سولفات ( بهدامین ) ، سولفوساکسینات،اسید سیتریک، تگزاگون صدفی، اسانس، اتانول، اتیلن گلیکول مونو استئارات، ایزوتیازولین، خمیر سولفونات، گلیسیرین، اسید سولفونیک، آب اکسیژنه، آب ژاول و تگزاپون N70 به عنوان مواد اولیه پرکاربرد در تهیه شوینده های مختلف اشاره کرد.

همانطور که در آغاز راه اندازی هر کسب و کاری لازم است هزینه های اولیه از جمله خرید مواد اولیه در نخستین مراحل کار محاسبه شود، اکنون حتما می پرسید قیمت مواد اولیه شوینده چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت مواد اولیه معمولا به فاکتورهای خاصی بستگی دارد که قطعا کیفیت مهم ترین و اصلی ترین عامل در این زمینه است، یعنی اگر به دنبال جنس مرغوب هستید حتما باید هزینه بیشتری بپردازید؛ اما اگر می خواهید هزینه های خود را مدیریت کنید بهتر است که با خرید از تولیدکنندگان داخلی ضمن بررسی درجه کیفیت محصولات، هزینه های خرید را نیز کاهش دهید.

شرکت های تولید کننده مواد اولیه شوینده ها ی زیادی در کشور وجود دارند که محصولات خود را تحت نظارت مراجع بهداشت تولید کرده و به بازار ارائه می دهند. شما می توانید با بررسی محصولات مختلف برندی را انتخاب کنید که کیفیت مورد نظر شما را دارد؛ اما اگر به دنبال یک خرید مطمئن هستید گروه نیکوشیمی از جمله تولیدکنندگان باسابقه در کشور است که محصولات خود را با تاییدیه وزارت بهداشت به بازار عرضه می کند و شما می توانید با استفاده از خدمات مختلف فروش مواد اولیه شوینده این شرکت از جمله خدمات خرید مواد اولیه شوینده تهران ، محصولات خریداری شده خود را در کمتر از یکساعت تحویل بگیرید که البته سایر خدمات فروش مواد اولیه شوینده این شرکت برای شهرستان ها نیز در کمتر از 24 ساعت انجام می شود و شما می توانید با استفاده از سایر خدمات فروش مواد اولیه شوینده هر نوع محصولی را در بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان از این شرکت خریداری کنید.

جهت استعلام مواد اولیه شوینده با کارشناسان فروش شرکت نیکوشیمی در ارتباط باشید

09126724265

09196030122

02133727494

شرکت نیکوشیمی

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال

مقالات مرتبط

استاندارد NFPA

استاندارد NFPA

انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) یک سازمان غیرانتفاعی است که به توسعه و ترویج کدها و استانداردهای مربوط به ایمنی آتش نشانی و حفاظت از جان و مال در برابر حریق می‌پردازد. استانداردهای NFPA در سراسر جهان به عنوان مرجعی معتبر در زمینه ایمنی و پیشگیری از حریق شناخته می‌شوند.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
زاج سفید چیست؟

زاج سفید چیست؟

ترکیبی شیمیایی متشکل از سنگ زاج است. زاج سفید و سنگ آن حاوی دو نوع نمک است که عبارتند از پتاسیم و سولفات آلومینیوم هیدراته که به نام های زیادی از جمله آلوم قلب و زاج مبادله ای نامیده می شود.از زاج استفاده های زیادی از جمله زیبایی، پزشکی و درمانی دارد.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
کود اوره چیست؟

کود اوره چیست؟

کود اوره یکی از قدیمی ترین کودهای کشاورزی است که برای اصلاح خاک استفاده می شود، ارزان ترین نوع کود است و جزو کودهای نیتروژنی تولیدی طبقه بندی می شود. یکی از فواید فراوان کود اوره برای گیاهان این است که برای تولید غذا ضروری است، اوره از نظر شکل شبیه دانه های...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۵
کافئین چیست؟

کافئین چیست؟

کافئین به عنوان محرک و یکی از مواد مورد استفاده در داروها شناخته می شود، زیرا نوشیدن آن به هوشیاری کمک می کند، خستگی را از بین می برد و سطح تمرکز را بالا می برد و اگرچه در خوب یا بد بودن کافئین تردید وجود دارد. با این حال، مصرف زیاد آن ممکن است باعث...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۱/۱
استون لاک چیست؟

استون لاک چیست؟

استون یک مایع بی‌رنگ، فرار و قابل اشتعال است که از پروپان مشتق شده و در بسیاری از اقلام مانند پاک کننده لاک ناخن، رقیق کننده‌های رنگ و برخی محصولات پاک کننده یافت می‌شود. استون لاک یک حلال موثر برای پاک کردن لاک ناخن است زیرا ...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۷/۱۵