نیکوشیمی>وبلاگ>مواد شیمیایی>خرید مایع ضدعفونی یا الکل طبی برای محافظت از ویروس کرونا
مواد شیمیایی1850
۱۳۹۹/۱/۲۰
خرید مایع ضدعفونی یا الکل طبی برای محافظت از ویروس کرونا

خرید مایع ضدعفونی یا الکل طبی برای محافظت از ویروس کرونا

به طور کلی استفاده از مواد ضد عفونی کننده ها برای جلوگیری از نفوذ میکروب و ویروس هایی که از طریق پوست و یا دهان و چشم منتقل می شوند کاربرد خواهد داشت. ممکن است وویروس یا میکروبی فقط از طریق دهان و یا بینی و چشم منتقل شود ولی از طریق نشستن میکروب روی پوست باعث خواهد شد با مالیدن چشم و یا دست زدن به دهان و بینی این ویروس ها منتقل شوند لذا یکی از راههای پیشگیری از نفوذ میکروی می تواند ضد عفونی کردن دست ها باشد.

همانطور که میدانیم مدتی است همه دنیا درگیر ویروس کرونا می باشند و آمار قابل توجهی از افراد با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کنند و تعداد بالایی نیز از ویروس کرونا و بیماری کرونا جان خود را باختند. اگر قصد خرید مایع ضد عفونی و یا خرید الکل طبی می باشید موارد زیر ممکن است با کاربردهای متفاوت برای شما مفید و کاربردی واقع شوند:

محلول ضدعفونی کننده

محلول ضد عفونی کننده با ترکیبات مختلف که درصد بالایی از آن الکل طبی می باشد در بازار وجود دارد و میتوان با خرید محلول ضد عفونی کننده جهت جلوگیری از انتشار بیماری کرونا در این ایام جلوگیری کرد.

پد ضدعفونی کننده

پد ضدعفونی کننده نیز بیشتر کاربرد آرایشی بهداشتی دارد و مشابه استون محلول پاک کننده و همزمان ضد عفونی کننده مناسبی می باشد.

دستمال ضدعفونی کننده

دستمال ضد عفونی کننده نیز کاربردی می باشد و خیلی راحت با خرید دستمال ضد عفونی کننده می توانید آنرا در کیف یا جیب خود حمل نمایید و جهت ضدعفونی کردن دست و صورت از آن استفاده نمایید.

مایع ضدعفونی کننده

با خرید مایع ضدعفونی کننده میتوانید سطوح، وسایل خانه، دست و صورت(البته با غلظت زیر 75 درصد الکل طبی) از آن استفاده نمایید.

الکل طبی

از الکل طبی نیز برای ضد عفونی قوی که در موارد پزشکی و اتاق عمل نیز از آن استفاده می کنند. یادتان باشد اگر قصد خرید الکل طبی را دارید حتما می بایست آنرا با کمی آب مخلوط نمایید و ترکیب آنرا به الکل 75 درصد برسانید تا برای پوست دست و صورت آسیب زا نباشد. برای استفاده و ضد عفونی کردن در شرایط بیماری کرونا می توانید بعنوان ضذعفونی کننده دست ها و سطوح نیز استفاده کنید.

الکل طبی رایگان

ممکن است شنیده باشید در محلی الکل طبی رایگان و یا الکل طبی ارزان قیمت ارائه می شود ولی حتما دقت نمایید چون اگر الکل و مایع ضدعفونی کننده رایگان یا ارزان قیمت باشد به احتما خیلی بالا خالص نمی باشد و مواد افزودنی غیر مجاز نیز در آنها استفاده شده است. همانطور که همه دیدیم و شنیدیم در این دوران بحرانی کرونا ویروس و وضعیت خطرناکی که بیماری کرونا برای همه دنیا و همینطور کشور عزیزمان ایران به وجود آورده است، افرادی سودجو از فرصت استفاده کردند و با فروش الکل طبی ارزان قیمت و یا محلول ضد عفونی کننده ارزان باعث آسیب زدن به تعداد زیادی از هموطنان شدند.

یک نمونه از این آسیب ها که در اخبار رسمی و نیز شبکه های اجتماعی نیز منتشر شده بود، استفاده از ترکیب الکل صنعتی با وایتکس بود که باعث گردید افراد زیادی را به کام مرگ ببرد و چون این افراد تصور میکردند با خرید الکل طبی ارزان قیمت می توانند از آن بعنوان الکل خوراکی استفاده کنند دجار این مشکل و آسیب خطرناک و غیر قابل جبران شدند لذا می بایست قبل از خرید الکل طبی و یا خرید مایع و محلول ضدعفونی کننده دقت بالایی کرد و از هر شخص یا فروشگاهی آنرا تهیه ننمایید.

فروش الکل طبی

شرکت نیکو شیمی با سابقه ای طولانی و درخشان الکل طبی مطمئن و خالص را در اختیار شما خواهد گذاشت و همینطور با خرید الکل طبی و نیز مایع ضدعفونی کننده دست و صورت از شرکت نیکو شیمی که شماره ثبت و پروانه بهداشت دارد میتوانید با خیالی آسوده از خرید خود مطمئن باشید.

قیمت الکل طبی

جهت اطلاع از قیمت الکل طبی می توانید با شماره های ذیل تماس بگیرید:

02133727494

09126724265

09196030122

شرکت نیکوشیمی

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال

مقالات مرتبط

استاندارد NFPA

استاندارد NFPA

انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) یک سازمان غیرانتفاعی است که به توسعه و ترویج کدها و استانداردهای مربوط به ایمنی آتش نشانی و حفاظت از جان و مال در برابر حریق می‌پردازد. استانداردهای NFPA در سراسر جهان به عنوان مرجعی معتبر در زمینه ایمنی و پیشگیری از حریق شناخته می‌شوند.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
زاج سفید چیست؟

زاج سفید چیست؟

ترکیبی شیمیایی متشکل از سنگ زاج است. زاج سفید و سنگ آن حاوی دو نوع نمک است که عبارتند از پتاسیم و سولفات آلومینیوم هیدراته که به نام های زیادی از جمله آلوم قلب و زاج مبادله ای نامیده می شود.از زاج استفاده های زیادی از جمله زیبایی، پزشکی و درمانی دارد.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
کود اوره چیست؟

کود اوره چیست؟

کود اوره یکی از قدیمی ترین کودهای کشاورزی است که برای اصلاح خاک استفاده می شود، ارزان ترین نوع کود است و جزو کودهای نیتروژنی تولیدی طبقه بندی می شود. یکی از فواید فراوان کود اوره برای گیاهان این است که برای تولید غذا ضروری است، اوره از نظر شکل شبیه دانه های...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۵
کافئین چیست؟

کافئین چیست؟

کافئین به عنوان محرک و یکی از مواد مورد استفاده در داروها شناخته می شود، زیرا نوشیدن آن به هوشیاری کمک می کند، خستگی را از بین می برد و سطح تمرکز را بالا می برد و اگرچه در خوب یا بد بودن کافئین تردید وجود دارد. با این حال، مصرف زیاد آن ممکن است باعث...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۱/۱
استون لاک چیست؟

استون لاک چیست؟

استون یک مایع بی‌رنگ، فرار و قابل اشتعال است که از پروپان مشتق شده و در بسیاری از اقلام مانند پاک کننده لاک ناخن، رقیق کننده‌های رنگ و برخی محصولات پاک کننده یافت می‌شود. استون لاک یک حلال موثر برای پاک کردن لاک ناخن است زیرا ...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۷/۱۵