مواد شیمیایی1450
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
مواد شیمیایی

مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی:

در جامعه امروز نمی‌شود بدون مواد شیمیایی زندگی کرد. در‌ واقع، مواد شیمیایی بخش مهمی از زندگی انسان‌ها را تشکیل داده‌اند. اقلامی که هر روز آنها را خریداری و مصرف می‌کنید شامل بخش زیادی از مواد شیمیایی هستند. استفاده نکردن از این مواد، امکان‌ناپذیر است و نمی‌توان به‌طورکلی آنها را از چرخه زندگی، حذف کرد. فقط شیمیدان‌ها باید به دنبال کشف مواد شیمیایی کم‌ضرر باشند. مواد شیمیایی از لحاظ کاربردی به مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی دسته‌بندی می‌شوند. هرگز نمی‌توان اجزای تشکیل دهنده آنها را از طریق جداسازی فیزیکی شناسایی کرد،.برای تعیین ترکیبات مواد شیمیایی باید آنها را در آزمایشگاه مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.

صنایع وابسته به مواد شیمیایی:

شرکت نیکو شیمی یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تأمین‌کننده مواد شیمیایی در ایران است. این شرکت توانسته است با وارد کردن انواع محصولات شیمیایی موردنیاز صنایع مختلف، از جمله پلی اتیلن در صنعت پلیمر و لاستیک، سیلیس، کاربید، اکسید آلومینیوم و نیترید در صنعت سرامیک و کاشی، گلیسیرین، وازلین، پارافین و لانولین در صنعت آرایشی بهداشتی، اکتیول، اکسید روی، بنزیل الکل در صنعت دارویی، حلال‌های شیمیایی، غلیظ‌کننده‌ها، رنگ‌دانه‌ها و خشک‌کن‌های الکل، استر و اتر در صنعت رزین و رنگ را به فروش برساند.

خرید مواد شیمیایی با قیمت مناسب:

این مجموعه به‌دلیل واردات مواد شیمیایی در حجم بالا، این توانایی را دارد تا سفارش‌های بیشتر و در حجم بالا را ثبت کند. می‌توانید با خرید بدون واسطه و حجم بالا، هزینه کمتری را برای محصول موردنظر خود پرداخت کنید. نوسانات قیمت انواع مواد شیمیایی، یکی از مشکلات و دغدغه‌هایی است که صاحبان صنعت با آن روبه‌رو هستند. این مرکز، ارائه مواد شیمیایی با قیمت مناسب را یکی از اهداف خود قرار داده است. از آن‌جا که این مواد در تناژ بالا تولید شده و به فروش می‌رسند، از قیمت مناسبی برخوردار هستند. البته صنایع کوچک‌تر نیز می‌توانند این مواد را به‌صورت جزئی و به‌اندازه مصرف خود، خریداری کنند. با استعلام قیمت مواد اولیه شیمیایی از طریق سامانه، خریدی مقرون‌به‌صرفه انجام دهید و مراتب ثبت سفارش خود را از طریق کارشناسان فروش، پیگیری کنید.

فروش مواد شیمیایی با کیفیت بالا:

از مشتریان دائمی مواد شیمیایی می‌توان به کارخانه‌های تولید مواد شوینده، آرایشی- بهداشتی، پزشکی و غذایی اشاره کرد. این موضوع باعث شده است که کیفیت مواد، یکی از تعهدات مجموعه نیکو شیمی باشد؛ چرا که استفاده از مواد نامرغوب و با کیفیت پایین منجر به آسیب رساندن جدی به سلامت انسان و وارد شدن خسارات فراوان به صنعتگران می‌شود. سازمان جهانی، استانداردهای لازم را برای مواد شیمیایی در صنایع مختلف تعریف کرده است و بر این اساس، تمام محصولات شیمیایی در این مجموعه دارای برگه اطلاعات دیتاشیت هستند و کارخانه‌ها می‌توانند با اطمینان کافی، مواد موردنیاز خود را از این شرکت خریداری کنند. فروش مواد شیمیایی به صورت اینترنتی یکی از روش‌های خرید از شرکت نیکو شیمی است.

تضمین فروش محصلات شیمیایی:

ازآن‌جاکه مواد شیمیایی، خریداران خاص خود را دارند شرکت نیکو شیمی سال‌ها است که با شرکت‌های داروسازی و آزمایشگاهی همکاری خوبی را آغاز کرده است. این مجموعه، مجوز فروش انواع محصولات مواد شیمیایی را دارد و با اطمینان و تضمین ۱۰۰ درصدی محصولات، ازنظر کیفیت و درصد خلوص، آنها را به فروش می‌رساند. برای تمام مواد شیمیایی، آزمایش‌هایی مطابق با استاندارد انجام شده و درصد خلوص آنها تعیین می‌شود. درجه خلوص مواد شیمیایی آزمایشگاهی بیش از ۹۷ درصد و درجه خلوص مواد شیمیایی صنعتی بیش از ۹۰ درصد ثبت شده است.

نگهداری استاندارد مواد شیمیایی:

مراکز فروش مواد شیمیایی باید تمهیدات لازم را برای نگهداری از مواد شیمیایی رعایت کنند. یکی از این مراکز، نیکو شیمی است که عمده‌ترین فعالیت آن فروش اینترنتی مواد شیمیایی به‌شمار می‌آید. نگهداری از مواد شیمیایی اهمیت بالایی دارد. بسیاری از مواد شیمیایی در صنایع مختلف از جمله رنگ، مواد شوینده و آفت‌کش‌ها دارای مواد آتش‌زا و سمی هستند که نگهداری و نحوه فروش آنها بسیار مهم است. این مجموعه توانسته است مواد شیمیایی را طبق اصول خاصی در دما و رطوبت مناسب نگهداری کند. اگر این مواد به‌درستی نگهداری نشوند می‌توانند خطر‌ساز باشند و مشکلاتی را برای انسان و محیط‌زیست ایجاد کنند. کمی از اسید‌‎های قوی می‌تواند سوختگی‌های وسیعی را ایجاد کند. تمامی محصولات این مجموعه دارای برچسب اطلاعات مربوط به ایمنی هستند.

ارسال محصولات شیمیایی:

از مهم‌ترین اهداف این مجموعه، تأمین انواع مواد شیمیایی است. این مجموعه آماده همکاری و ارائه خدمات خود به خریداران و تولیدکنندگان صنایع مختلف در تمام نقاط کشور است. این شرکت با شناسایی ظرفیت تولیدکنندگان، واردات خود را افزایش داده و باعث رونق و افزایش چرخه تولید صنعتگران شده است. تحویل سریع بار از دیگر اقداماتی است که این مجموعه توانسته است با برنامه‌ریزی‌های منظم به آن دست پیدا کند. قطعاً تأخیر در دریافت مواد شیمیایی برای کارخانه‌دارها، منجر به ضرر خواهد شد. این مجموعه در تمام زمینه‌ها از جمله فروش مواد شیمیایی، مواد معدنی و مواد کشاورزی، پرسنل و نیروی مجرب را استخدام کرده است تا در یک زمان‌بندی مشخص، سفارش‌ها را دریافت، ثبت و به موقع ارسال کنند. سفارش‌ها در تمام نقاط کشور در کم‌ترین بازه زمانی و در امنیت کامل ارسال می‌شوند.

خرید محصولات شیمیایی:

خرید مواد شیمیایی باید از مراکز معتبر انجام شود. این شرکت توانسته است نیاز صنایع مختلف از جمله کاشی و سرامیک، رنگ و رزین، شوینده‌های بهداشتی، داروسازی و صنایع غذایی را فراهم کند. تمام محصولات این شرکت از معتبرترین برند آلمانی یعنی برند مرک، خریداری و وارد کشور می‌شود. صنعتگران می‌توانید مواد شیمیایی صنعتی موردنیاز خود را به‌صورت عمده و بدون واسطه سفارش دهید. نحوه سفارش و خرید از این مرکز بسیار ساده است، پس از مشاوره با کارشناس مربوطه، سفارش خود را مطابق با نوع مصرف، کاربرد و درجه خلوص، ثبت کرده و پس از انجام امور اداری، محصول را در بسته‌بندی‌های مناسب دریافت کنید.

شرکت نیکوشیمی:

شرکت نیکو شیمی، یکی از وارد کنندگان، فروشندگان و تأمین‌کنندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در ایران است. این شرکت، مواد شیمیایی را در تنوع و تناژ بالا از کشور آلمان وارد کرده و به فروش می‌رساند. می‌توان گفت این مجموعه یکی از قطب‌های توزیع مواد شیمیایی در کشور محسوب می‌شود. این مجموعه با تکیه بر تجربه و دانش تخصصی، بخش بزرگی از نیاز مشتریان در صنایع مختلف را برطرف کرده است. رعایت حقوق مشتری و فروش محصولات با درصد خلوص بالا، یکی از اهداف مهم این شرکت است.

جهت دریافت قیمت مواد شیمیایی با کارشناسان شرکت نیکوشیمی در ارتباط باشید

09126724265

09196030122

02133727494

شرکت نیکوشیمی

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال

مقالات مرتبط

استاندارد NFPA

استاندارد NFPA

انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) یک سازمان غیرانتفاعی است که به توسعه و ترویج کدها و استانداردهای مربوط به ایمنی آتش نشانی و حفاظت از جان و مال در برابر حریق می‌پردازد. استانداردهای NFPA در سراسر جهان به عنوان مرجعی معتبر در زمینه ایمنی و پیشگیری از حریق شناخته می‌شوند.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
زاج سفید چیست؟

زاج سفید چیست؟

ترکیبی شیمیایی متشکل از سنگ زاج است. زاج سفید و سنگ آن حاوی دو نوع نمک است که عبارتند از پتاسیم و سولفات آلومینیوم هیدراته که به نام های زیادی از جمله آلوم قلب و زاج مبادله ای نامیده می شود.از زاج استفاده های زیادی از جمله زیبایی، پزشکی و درمانی دارد.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
کود اوره چیست؟

کود اوره چیست؟

کود اوره یکی از قدیمی ترین کودهای کشاورزی است که برای اصلاح خاک استفاده می شود، ارزان ترین نوع کود است و جزو کودهای نیتروژنی تولیدی طبقه بندی می شود. یکی از فواید فراوان کود اوره برای گیاهان این است که برای تولید غذا ضروری است، اوره از نظر شکل شبیه دانه های...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۵
کافئین چیست؟

کافئین چیست؟

کافئین به عنوان محرک و یکی از مواد مورد استفاده در داروها شناخته می شود، زیرا نوشیدن آن به هوشیاری کمک می کند، خستگی را از بین می برد و سطح تمرکز را بالا می برد و اگرچه در خوب یا بد بودن کافئین تردید وجود دارد. با این حال، مصرف زیاد آن ممکن است باعث...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۱/۱
استون لاک چیست؟

استون لاک چیست؟

استون یک مایع بی‌رنگ، فرار و قابل اشتعال است که از پروپان مشتق شده و در بسیاری از اقلام مانند پاک کننده لاک ناخن، رقیق کننده‌های رنگ و برخی محصولات پاک کننده یافت می‌شود. استون لاک یک حلال موثر برای پاک کردن لاک ناخن است زیرا ...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۷/۱۵