نیکوشیمی>وبلاگ>مواد شیمیایی>بهترین و معتبرترین مرکز فروش مواد شیمیایی
مواد شیمیایی2670
۱۴۰۰/۶/۲۶
بهترین و معتبرترین مرکز فروش مواد شیمیایی

بهترین و معتبرترین مرکز فروش مواد شیمیایی

بهترین و معتبرترین مرکز فروش مواد شیمیایی:

فروش مواد شیمیایی در بسیاری از استان های سراسر کشور انجام می شود. استان های تهران، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، مرکزی، چهارمحال و بختیاری و قم بیشترین میزان مصرف مواد شیمیایی در ایران را دارند؛ دلیل این امر صنعتی تر بودن این استان ها نسبت به سایر استان های کشور می باشد.

توسعه صنعت یک کشور به این معنی است که مواد شیمیایی به میزان بسیار زیاد در آن مورد استفاده قرار می گیرند.

در کشور ما ایران، سرمایه گذاری در تولید انواع مواد اولیه شیمیایی در سطح کافی انجام نشده است؛ بنابراین بیشتر مواد اولیه شیمیایی از خارج از کشور وارد می شوند. در زمینه مواد اولیه شیمیایی که اساس تولید را در این زمینه تشکیل می دهد، بزرگترین عیب کشور ما این است که امکانات تولید مواد اولیه شیمیایی در آن ایجاد نشده است.

بنابراین، بیشتر مواد شیمیایی به صورت وارداتی در بازار عرضه می شوند. خدمات فروش مواد شیمیایی هم از طریق شرکت هایی که صرفا فروشنده مواد شیمیایی هستند ارائه می شود و هم در شرکت هایی که مواد شیمیایی را به صورت مستقیم وارد و به فروش می رسانند. در مورد دوم خرید مواد شیمیایی با قیمت پایین و با صرفه اقتصادی بیشتری برای خریدار همراه است؛ زیرا این شرکتها مواد شیمیایی مورد فروش خود را از شرکت های تولیدی خریداری کرده و به فروش می رسانند.

مواد شیمیایی چیست؟

مواد شیمیایی موادی هستند که ترکیب شیمیایی و ویژگی های مشخصی دارند. آنها می توانند به صورت عنصری و خالص، ترکیبی و یا به صورت آلیاژ به فروش برسند. از نظر حالت فیزیکی نیز مواد شیمیایی می توانند به هر سه حالت مایع، جامد و گاز وجود داشته و به فروش برسند. اسید سولفوریک، کلر، اتیلن، اسید فسفریک، آمونیاک، نیتروژن و اکسیژن از جمله پر فروش ترین مواد شیمیایی هستند.

فروشگاه مواد شیمیایی در تهران:

شرکت های فروش مواد شیمیایی بیشتر در تهران واقع شده اند و بورس مواد شیمیایی در تهران پررونق تر از سایر استان ها می باشد. این استان منطقه ای است که قیمت مواد شیمیایی در آن بیشترین صرفه اقتصادی را دارد؛ زیرا مراکزی که شرکت های واردکننده مستقیم در آن مستقر هستند در این استان واقع شده اند.

شرکت هایی که مواد شیمیایی می فروشند در گروه هایی به شرح زیر به فروش مواد شیمیایی می پردازند:

 • شرکت های فروش مواد شیمیایی دارویی
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی مخصوص مواد غذایی
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی نساجی
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی آرایشی و بهداشتی
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی شوینده
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی معدنی
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی تصفیه آب و استخر
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی پوشش دهنده
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی چسبنده
 • شرکتهای فروش مواد شیمیایی منفجره
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی گالوانو
 • شرکت های فروش مواد شیمیایی فناوری نانو

همچنین ممکن است شرکت هایی نیز وجود داشته باشند که چد مورد یا تمامی این مواد شیمیایی را به فروش برسانند. هر چند اغلب شرکت هایی که این مواد شیمیایی را می فروشند در استان تهران متمرکز هستند اما شرکتهایی نیز در استان های دیگر وجود دارند که در زمینه فروش مواد شیمیایی فعالیتهای گسترده ای انجام می دهند.

بزرگترین مانعی که شرکت های فروش مواد شیمیایی با آن روبرو هستند هزینه های تدارکات است. این موضوع یکی از بزرگترین عوامل موثر بر قیمت مواد اولیه شیمیایی می باشد. قیمت مواد شیمیایی نیز بستگی به مقدار مورد نیاز دارد. با افزایش مقدار و در مورد فروش عمده مواد شیمیایی، قیمت مواد شیمیایی کاهش می یابد؛ با کاهش مقدار، قیمت مواد شیمیایی افزایش می یابد.

اهمیت و کاربرد مواد شیمیایی:

اگرچه مواد شیمیایی در زندگی عادی توجه ما را به خود جلب نمی کنند، اما در هر جنبه ای از زندگی، مواد غذایی که می خوریم، می نوشیم یا استفاده می کنیم، در بطن زندگی ما قرار دارند.

مواد شیمیایی نه تنها مضر نیستند بلکه مواد بسیار مفید و کاربردی محسوب می شوند. زندگی بدون مواد شیمیایی برای بشر و زندگی امروزی بسیار سخت خواهد بود. این موضوع که انسانها به مواد شیمیایی بسیار عادت کرده و وابسته هستند، واقعیت دارد و در صورت نبود مواد شیمیایی، یک زندگی پایدار از بین می رود.

فروش مواد شیمیایی آنلاین:

در حالت کلی فعالیت در زمینه فروش مواد شیمیایی به دانش فنی و تجربه نیاز دارد. زیرا شرکت هایی که به فروش مواد شیمیایی می پردازند، به شرکت هایی از جمله شرکت های زیر ارائه خدمات می کنند:

 • شرکت های تولید کننده مواد غذایی
 • شرکت های تولید کننده رنگ
 • شرکت های تولید کننده مبلمان
 • شرکت های تولید کننده در زمینه فلز
 • شرکت های معدنی
 • شرکت های تولید کننده دارو
 • شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی
 • شرکتهایی که مشغول کار تصفیه هستند
 • شرکتهایی که مواد شیمیایی شوینده و پاک کننده تولید می کنند
 • شرکت های تولید کننده لوازم التحریر
 • شرکتهایی که به کارهای کشاورزی مشغول هستند

فروش مواد شیمیایی با توسعه صنعت، روند رو به رشد عظیمی را به دنبال داشته است. بسته به پیشرفت صنعت، فروش مواد شیمیایی نیز افزایش یافته است. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت اغلب خریدها به صورت اینترنتی انجام می شود. خرید اینترنتی مواد شیمیایی نیز می تواند با مزایای زیادی به خصوص برای خریداران همراه باشد. البته در این زمینه تاکید می شود که خرید و فروش آنلاین مواد شیمیایی را از طریق استفاده از خدمات مراکزی انجام دهید که به اندازه کافی معتبر بوده و دارای وب سایت های رسمی باشند.

شرکت نیکوشیمی بزرگترین وارد کننده و فروشنده مواد شیمیایی در ایران:

شرکت نیکوشیمی به عنوان بزرگترین وارد کننده و فروشنده مواد شیمیایی در ایران، فعالیت خود در زمینه فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی را از سال 94 آغاز کرده و با توجه به نیاز روز خدمات خود در این زمینه را روز به روز گسترش داده است. محصولات مورد عرضه این شرکت مواد شیمیایی، محصولات شرکت مرک آلمان هستند که کیفیت و درصد خلوص آنها در صنایع شیمیایی و آزمایشگاه های تحقیقاتی زبانزد می باشد.

جهت استعلام قیمت مواد شیمیایی با کارشناسان فروش شرکت نیکوشیمی در ارتباط باشید

09126724265

09196030122

02133727494

شرکت نیکوشیمی

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال

مقالات مرتبط

تفاوت های گلیسیرین و گلیسرول

تفاوت های گلیسیرین و گلیسرول

گلیسرین و گلیسرول که در زمینه های مختلف کاربرد های بسیاری دارند خیلی از مواقع با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند اما باید توجه داشت که تفاوت های فراوانی با یکدیگر دارند.

رنگ های سنتتیک چیست؟

رنگ های سنتتیک چیست؟

رنگ های سنتتیک همان رنگ های مصنوعی می باشند که در آزمایشگاه ها ساخته شده و دارای کاربرد های فراوانی هستند

استاندارد NFPA

استاندارد NFPA

انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) یک سازمان غیرانتفاعی است که به توسعه و ترویج کدها و استانداردهای مربوط به ایمنی آتش نشانی و حفاظت از جان و مال در برابر حریق می‌پردازد. استانداردهای NFPA در سراسر جهان به عنوان مرجعی معتبر در زمینه ایمنی و پیشگیری از حریق شناخته می‌شوند.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
زاج سفید چیست؟

زاج سفید چیست؟

ترکیبی شیمیایی متشکل از سنگ زاج است. زاج سفید و سنگ آن حاوی دو نوع نمک است که عبارتند از پتاسیم و سولفات آلومینیوم هیدراته که به نام های زیادی از جمله آلوم قلب و زاج مبادله ای نامیده می شود.از زاج استفاده های زیادی از جمله زیبایی، پزشکی و درمانی دارد.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
کود اوره چیست؟

کود اوره چیست؟

کود اوره یکی از قدیمی ترین کودهای کشاورزی است که برای اصلاح خاک استفاده می شود، ارزان ترین نوع کود است و جزو کودهای نیتروژنی تولیدی طبقه بندی می شود. یکی از فواید فراوان کود اوره برای گیاهان این است که برای تولید غذا ضروری است، اوره از نظر شکل شبیه دانه های...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۵