نیکوشیمی>وبلاگ>مواد شیمیایی>فروش انواع مواد شیمیایی شرکت نیکوشیمی
مواد شیمیایی2290
۱۴۰۰/۳/۷
فروش انواع مواد شیمیایی شرکت نیکوشیمی

فروش انواع مواد شیمیایی شرکت نیکوشیمی

مواد شیمیایی:

مواد شیمیایی یک سری از مواد با ترکیبات خاص هستند که توسط شیمیدان معروف جوزف پراست در سده 18 کشف شدند، این دانشمند با آزمایشاتی که انجام داد به این نتیجه رسید که مواد شیمیایی از یک ترکیب و ساختمان مشابه تشکیل شده اند و تنها در میزان عناصر تشکیل دهنده و ابعاد با هم تفاوت دارند. این دانشمند موفق شد که قانون ثابت ترکیب را برای مواد شیمیایی کشف نماید.

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های بسیاری برای ترکیب کردن مواد شیمیایی و استفاده از آنها در صنایع مختلف به دست آمد. مواد شیمیایی به دو دسته آلی و معدنی تقسیم می شوند که پایه و اساس علم شیمی را تشکیل می دهند، کشف این مواد باعث شگفتی های بسیاری در صنایع مختلف شده است. ترکیبات شیمیایی پایه و اساس بسیاری از فعالیت ها در اکثر صنایع هستند و بدون وجود آنها زندگی برای بشر بسیار سخت و دور از تصور است.

قفسه چیدمان ظروف حاوی مواد شیمیایی داخل فروشگاه با درب های آبی و مشکی

مواد شیمیایی دارای مشخصات ثابتی هستند، این مواد دارای چهار حالت: مایع، گاز، جامد و پلاسما می باشند که ممکن است در دما و فشارهای مختلف یک ماده بتواند چند حالت را داشته باشد. این مواد بر اساس خواصی که دارند دارای کاربردهای مختلفی هستند. برای مثال این مواد معمولا در دو دسته آزمایشگاهی و صنعتی قرار می گیرند. استفاده از ترکیبات شیمیایی باید توسط کارشناسان متخصص انجام شود، زیرا هر کدام از این مواد دارای خواص متفاوتی هستند و استفاده نادرست یا بیش از حد ممکن است باعث ایجاد خطرات غیر قابل جبرانی شود. معمولا بر روی لیبل های این مواد تمام نکات ایمنی در رابطه با طریقه مصرف توسط شرکت تولیدی قید شده است.

تولید ترکیبات شیمیایی:

مواد شیمیایی به انگلیسی: chemical material نامیده میشوند، شرکت های بسیاری در سراسر جهان به تولید این مواد می پردازند و انواع ترکیبات آلی و معدنی را تهیه و تولید می کنند. شرکت نیکو شیمی بزرگترین تامین کننده مواد شیمیایی در ایران است که با فروش مواد شیمیایی در انواع مختلف، به صورت عمده و تک تمام نیاز های مشتریان را تامین می نماید. این شرکت با داشتن سابقه طولانی در صادرات و واردات ترکیبات شیمیایی توانایی پاسخگویی و همکاری با درخواست های مشتریان را دارد. شرکت نیکو شیمی با توجه به داشتن نماینده در اکثر کشورها، به راحتی می تواند تمام ترکیبات شیمیایی سفارشی مشتریان را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت برای آنها تهیه نماید، واردات مواد شیمیایی ساخته شده از بهترین متریال را از نمایندگی های فروش شرکت نیکو شیمی بخواهید و اطمینان حاصل نمایید که این شرکت به صورت تضمینی مواد مورد نیاز مشتریان را برای آنها فراهم می کند.

تولید مواد شیمیایی توسط شرکت نیکو شیمی یکی دیگر از خدمت های این شرکت به مشتریان می باشد، این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص در ساخت و تولید مواد شیمیایی آلی و معدنی و همچنین با داشتن تجهیزات پیشرفته قادر است حجم انبوهی از مواد شیمیایی مورد نیاز در صنایع مختلف را تهیه و به بازار عرضه نماید. با توجه به اینکه متخصصین کنترل کیفیت تمام مراحل تولید این ترکیبات را زیر نظر دارند مواد تولید شده از استانداردهای بالایی برخوردار می باشند و کیفیت آنها مثال زدنی است. استفاده از مواد اولیه خالص و درجه یک در تهیه ترکیبات شیمیایی باعث شده است که شرکت نیکو شیمی این ترکیبات را با کیفیتی در حد استانداردهای جهانی تولید کند.

کاربرد مواد شیمیایی:

 • شرکت های شیمیایی، کشاورزی و معدنی
 • صنایع حفاری
 • صنایع رنگ و رزین
 • تولید شوینده های بهداشتی
 • تولید کاشی و سرامیک
 • صنایع آلومینیوم سازی
 • صنایع کاغذ سازی
 • صنایع لاستیک و پلاستیک
 • صنایع بازیافت مواد مختلف
 • شرکت های باطری سازی
 • شرکت های آب و فاضلاب
 • شرکت های داروسازی
 • آزمایشگاه های شیمی در مدارس و دانشگاه ها
 • صنایع غذایی

با مشاهده این موارد، اهمیت کاربرد ترکیبات شیمیایی در همه صنایع مورد نیاز ما به خوبی شناخته می شود، در واقع بدون وجود این ترکیبات هیچ صنعتی نمیتواند فعالیت های خود را پیش ببرد. ترکیبات شیمیایی در صنایع دارویی و آزمایشگاهی به صورت گسترده تری مصرف می شوند، همچنین استفاده فراوان از ترکیبات اسیدی و نگهدارنده ها در صنایع غذایی بسیار چشمگیر است.

از جمله ترکیبات شیمیایی که استفاده فراوان دارند، عبارتند از:

 • ترکیبات اسیدی از جمله: اسید استیک، اسید سولفوریک، اسید سیتریک، اسید تارتاریک، اسید مالیک و غیره
 • ترکیبات قلیایی مانند: سدیم هیدروکسید و جوش شیرین
 • ترکیبات الکلی مانند: اتانول، متانول و غیره
 • رزین های قابل استفاده در صنایع مختلف
 • انواع سموم مورد استفاده در صنایع مختلف
 • انواع حلال های مورد استفاده در آب و فاضلاب (انواع لوله باز کن، انواع روغن و غیره)

همانطور که اشاره شد مانند: اسید استیک، اسید تارتاریک، اسید مالیک، متانول و غیره

​تولید، تهیه، واردات، صادرات، خرید و فروش مواد شیمیایی:

شرکت نیکو شیمی بزرگترین شرکت در تولید و تهیه ترکیبات شیمیایی در ایران است که اکثر صنایع مواد مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه می کنند. این شرکت ترکیبات شیمیایی را در اندازه های مختلف با بسته بندی های مناسب در اختیار مشتری ها قرار می دهد تا بتوانند با توجه به نیاز خود، بسته بندی مورد نیاز را تهیه کنند. همه صنایع تولیدی و تحقیقاتی می توانند برای خرید ترکیبات شیمیایی مورد نیاز به سایت شرکت نیکو شیمی مراجعه کنند. در این سایت تمام ترکیبات شیمیایی، کاربرد آنها، اندازه و حجم ظروف بسته بندی همراه با قیمت تهیه قابل مشاهده می باشد.

مشتریانی که نیاز دارند ترکیبات شیمیایی مورد نیاز خود را وارد نمایند، به راحتی می توانند با کارشناسان شرکت نیکو شیمی تماس برقرار کنند و درخواست خود را ثبت نمایند تا در اسرع وقت، سفارش به دست آنها برسد. شرکت نیکو شیمی یکی از صادر کننده های بزرگ ترکیبات شیمیایی در کشور است که با توجه به کیفیت بالای مواد تولیدی، این شرکت توانسته است، توجه مشتریان خارجی را به خود جلب نماید.

راه های ارتباط با شرکت نیکو شیمی در سایت درج شده است، مشتریان می توانند ترکیبات شیمیایی مورد نیاز خود را به صورت دقیق در سایت ثبت نمایند یا به صورت حضوری به نمایندگی های شرکت مراجعه کنند، کارشناسان فروش این شرکت، تمام راهنمایی های لازم در خصوص مصرف این ترکیبات را با جزئیات برای مشتری شرح می دهند تا نگرانی از این مسئله نداشته باشند.

جهت استعلام قیمت مواد شیمیایی با کارشناسان شرکت نیکوشیمی در ارتباط باشید.

09126724265

09196030122

02133727494

شرکت بازرگانی نیکوشیمی

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال

مقالات مرتبط

تفاوت های گلیسیرین و گلیسرول

تفاوت های گلیسیرین و گلیسرول

گلیسرین و گلیسرول که در زمینه های مختلف کاربرد های بسیاری دارند خیلی از مواقع با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند اما باید توجه داشت که تفاوت های فراوانی با یکدیگر دارند.

رنگ های سنتتیک چیست؟

رنگ های سنتتیک چیست؟

رنگ های سنتتیک همان رنگ های مصنوعی می باشند که در آزمایشگاه ها ساخته شده و دارای کاربرد های فراوانی هستند

استاندارد NFPA

استاندارد NFPA

انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) یک سازمان غیرانتفاعی است که به توسعه و ترویج کدها و استانداردهای مربوط به ایمنی آتش نشانی و حفاظت از جان و مال در برابر حریق می‌پردازد. استانداردهای NFPA در سراسر جهان به عنوان مرجعی معتبر در زمینه ایمنی و پیشگیری از حریق شناخته می‌شوند.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
زاج سفید چیست؟

زاج سفید چیست؟

ترکیبی شیمیایی متشکل از سنگ زاج است. زاج سفید و سنگ آن حاوی دو نوع نمک است که عبارتند از پتاسیم و سولفات آلومینیوم هیدراته که به نام های زیادی از جمله آلوم قلب و زاج مبادله ای نامیده می شود.از زاج استفاده های زیادی از جمله زیبایی، پزشکی و درمانی دارد.

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۷
کود اوره چیست؟

کود اوره چیست؟

کود اوره یکی از قدیمی ترین کودهای کشاورزی است که برای اصلاح خاک استفاده می شود، ارزان ترین نوع کود است و جزو کودهای نیتروژنی تولیدی طبقه بندی می شود. یکی از فواید فراوان کود اوره برای گیاهان این است که برای تولید غذا ضروری است، اوره از نظر شکل شبیه دانه های...

مواد شیمیایی
۱۴۰۲/۱۲/۵