نیکوشیمی>وبلاگ>جیوه>چگونگی خرید جیوه نقره ای
جیوه11761
۱۴۰۰/۶/۱۴
چگونگی خرید جیوه نقره ای

چگونگی خرید جیوه نقره ای

چگونگی خرید جیوه نقره ای:

چنانچه قصد خرید جیوه نقره ای را داشته باشید می بایست پیش از اقدام به خرید در مورد چگونگی شناسایی مناسب ترین جیوه و مشخصات آن اطلاعات کامل را کسب نمایید تا بتوانید از خرید خود اطمینان داشته باشید.

در این متن قرار است در باب قیمت جیوه نقره ای با چگالی 14، جیوه مخصوص ردیاب، جیوه آزمایشگاهی، کاربرد های جیوه و ... صحبت کنیم.

البته مطمئناً اولین قدم در این مسیر شناسایی اصلی خود ترکیب است. جیوه چیست؟

ترکیب جیوه که در جدول مندلیف با نام اختصاری Hg جای دارد جز فلزات سنگین محسوب می شود که رنگ آن نقره‌ای یا خاکستری است. این فلز در دمای معمولی به شکل مایع می باشد. اغلب از این ترکیب در تولید مواد صنعتی و همچنین ساخت اکثر تجهیزات الکترونیکی و یا حتی وسایل برقی استفاده می گردد که در ادامه با جزییات عنوان خواهیم کرد.

هرچند که کاربرد این فلز در صنعت بسیار زیاد و چشمگیر است اما جزء فلزات سمی به شمار می رود که میزان بیش از اندازه آن می تواند آسیب زننده و مسموم کننده باشد.

خرید جیوه نقره ای علاوه بر موارد بالا می تواند به دلیل استفاده در نگهدارنده های چوب، ساخت سوئیچ ها، انواع چسب، لوازم آرایشی، دماسنج، موارد پزشکی، تولید انواع رنگ، ساخت داروهای تحریک کننده تولید ادرار، غذاهای دریایی، ساخت انواع پولیش، ملین ها و ... انجام پذیرد.

این عنصر در واقع تنها فلزی می باشد که تحت دما و فشار استاندارد به حالت مایع دیده می شود. عنصر دیگری که در شرایط مشابه نیز می تواند مایع باشد برم است. با توجه به فاصله بین نقطه جوش و نقطه ذوب تعیین شده برای جیوه، این طور می توان گفت که این عنصر واجد طولانی‌ترین بازه مایع در بین تمامی فلزات جدول است.

  • نقطه ذوب جیوه : 38.8 درجه سانتی گراد
  • نقطه جوش : 356.73 درجه سانتی گراد
  • چگالی : 13.534_ 14 گرم بر سانتی متر مکعب

خرید جیوه نقره ‌ای، جیوه مخصوص ردیاب:

برخی از شرکت های تولید کننده تجهیزات طلایاب بر این باورند که چنانچه جیوه در وسایل فلزیاب حضور داشته باشد، آن وسیله قادر به تشخیص بهتر طلا در پیرامون خود خواهد بود.

آنها ادعا می‌کنند که به علت حضور جیوه قرمز و همچنین جیوه شاقول در تجهیزات تولیدی، به راحتی می توان طلا را در محیط اطراف ردیابی کرد. اما بر اساس مطالعات و آزمایش های تجربی انجام گرفته در این زمینه کارشناسان متوجه شده اند: هنگامی که دو فلز طلا و جیوه در مجاورت یکدیگر قرار میگیرند هیچ میدان‌ مغناطیسی از جانب جیوه که نشان از تشخیص طلا باشد تولید نمی شود، لذا بر اساس نتایج تمامی آزمایش ها با قطعیت می توان تاثیر جیوه در ابزارهای طلایاب را رد کرد. البته که فلز جیوه قادر به قابلیت خورندگی می باشد اما این موضوع هیچ ربطی به جذب طلا و اعلام گر حضور آن در محیط ندارد.

خرید جیوه نقره ‌ای، جیوه آزمایشگاهی:

یکی از موارد خرید جیوه نقره ای به جهت استفاده از آن در موارد آزمایشگاهی است. شما می توانید جیوه نقره ای با مصرف آزمایشگاهی (آلمان) را با خلوصی معادل 99.9 درصد با چگالی 14، بدون کوچکترین ناخالصی به صورت تضمین شده از این شرکت خریداری کنید.(جیوه در بسته بندی های متنوع موجود می باشد)

از این ترکیب به شکل وسیع برای تولید دماسنج بهره برده می شود، به ویژه آنهایی که به منظور سنجش دما های بالا هستند.

از این عنصر به جهت تولید پمپ های پخشی، تولید تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی، فشارسنج ها و… استفاده می شود. از آنجایی که جیوه می تواند با طلا ترکیب گردد و سبب تولید ترکیبی به نام آمالگام شود پس از آن به جهت استخراج طلا از معادن سنگ نیز استفاده می گردد.

مهمترین نمک های ترکیب جیوه آزمایشگاهی شامل موارد زیر می شود:

  • کلرید جیوه: واجد قابلیت خورندگی بالا است که از لحاظ درجه سمی بودن در لول های بالا قرار دارد.
  • Fulminated Mercury: ترکیبی که به عنوان چاشنی برای ساخت مواد منفجره بسیار پرکاربرد است.
  • کلرید mercurous : به شکل جزئی گاهی در بعضی از موارد پزشکی مصرف می شود.
  • سولفید جیوه: به جهت ساخت رنگدانه در تولیدات رنگ سازی مورد استفاده واقع شده است.

طبق تحقیقات آزمایشگاهی انجام گرفته بر روی این ترکیب دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که در صورت تخلیه الکتریکی، گازهایی مثل آرگون، زنون، نئون و کریپتون می توانند با بخار جیوه مخلوط شوند. ترکیبات تولیدی توسط نیروهای واندروالسی در کنار یکدیگر جای می گیرند که با توجه به نحوه آرایش آنها در کنار هم ترکیباتی چون HgNe، HgXe ،HgAr ، HgKr تولید می گردد.

بعلاوه ترکیب آلی دیگری به نام متیل مرکوری نیز به عنوان یکی از ترکیبات خطرناک و آلوده کننده آب های جاری در طبیعت دیده می شود.

خرید جیوه نقره ‌ای ، قیمت جیوه در ایران:

متاسفانه تا به امروز هیچ پی گیری‌ تخصصی در خصوص کشف معادن جیوه در ایران انجام نگرفته است و تنها اطلاعات موجود مربوط به بررسی تعدادی از کارشناسان و زمین شناسان است اما با انجام همین پیگیری های محدود کارشناسان متوجه حضور این عنصر در مناطقی مثل نواحی معدنی شوراب، اهر، ماکو، قاین و قره باغ شده اند.

جیوه نقره ای در تمامی خط های تولید آزمایشگاهی و صنعتی با انواع برند ها و قیمت ها در بازار موجود می باشد.

اما قیمت خرید جیوه نقره ای برحسب فاکتورهایی مثل درصد خلوص و یا کشور تولید کننده متفاوت خواهد بود. مثلاً قیمت جیوه آلمانی با خلوص 99.9 درصد بالاتر از جیوه هایی با درصد های خلوص پایین تر خواهد بود. لذا شما می توانید با تماس با کارشناسان بخش فروش ما از قیمت، حجم های فروش و سایر جزییات اطلاع پیدا کنید.

خرید جیوه نقره ای، خرید آنلاین جیوه:

به منظور خرید آنلاین جیوه و کسب اطلاعات در باب، قیمت جیوه آلمانی، قیمت جیوه نقره ای و همچنین قیمت هر کیلو جیوه نقره ای می توانید با کارشناسان شرکت " نیکوشیمی " تماس گرفته تا چنانچه در این حوزه سوال تخصصی دارید و یا به جهت خرید نیازمند مشاوره هستید، ضمن کسب اطلاعات تکمیلی تر بتوانید جیوه مرغوب را با بهترین قیمت موجود در بازار در اسرع وقت خریداری کنید.

یکی از موارد خرید جیوه نقره ای به جهت استفاده از آن در موارد آزمایشگاهی است. شما می توانید جیوه نقره ای آزمایشگاهی آلمانی را با خلوصی معادل 99.9 درصد با چگالی 14، بدون کوچکترین ناخالصی به صورت تضمین شده از این شرکت خریداری کنید. جیوه در بسته بندی های متنوع موجود می باشد.

جهت استعلام قیمت جیوه نقره ای با کارشناسان فروش شرکت نیکوشیمی در ارتباط باشید

09126724265

09196030122

02133727494

شرکت نیکوشیمی

1

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

بیتا

من دنبال جیوه نقره ای با چگالی 15به با هستم دارین

ارسال نظر

ارسال

مقالات مرتبط

جیوه نقره‌ای چیست و در کجاها کاربرد دارد؟

جیوه نقره‌ای چیست و در کجاها کاربرد دارد؟

شرکت نیکوشیمی بزرگترین نمایندگی فروش جیوه نقره ای در ایران میباشد . خرید جیوه نقره ای - جیوه نقره ای چیست - خواص جیوه نقره ای - جیوه دستگاه ردیاب - جیوه شاقول - انواع جیوه - جیوه نقره ای اصل - جیوه نقره ای گرمی چند - جیوه نقره ای گرمی چنده - جیوه نقره ایی - خرید جیوه نقره ای المانی - قیمت جیوه نقره ای خفاش

جیوه
۱۴۰۲/۳/۱۱
جیوه قرمز چیست؟ در چرخ خیاطی و چه وسایلی وجود دارد؟

جیوه قرمز چیست؟ در چرخ خیاطی و چه وسایلی وجود دارد؟

جیوه چرخ خیاطی - جیوه چرخ خیاطی مارشال - جیوه چرخ خیاطی کجاست - جیوه چرخ خیاطی قدیمی - جیوه در چرخ خیاطی - خریدار جیوه قرمز خیاطی -

جیوه
۱۴۰۱/۱۲/۲
جیوه قرمز در چرخ خیاطی قدیمی؛ آیا حقیقت دارد؟

جیوه قرمز در چرخ خیاطی قدیمی؛ آیا حقیقت دارد؟

جیوه قرمز چیست - جیوه قرمز در چه وسایلی است - حکم خرید و فروش جیوه قرمز - جیوه قرمز در چرخ خیاطی - جیوه قرمز در تلویزیون قدیمی - نحوه تشخیص جیوه قرمز - فیلم جیوه در چرخ خیاطی -

جیوه
۱۴۰۱/۱۱/۲۴
جیوه نقره ای اصل

جیوه نقره ای اصل

در این مقاله به توضیح در مورد جیوه چیست، انواع جیوه و خواص آن پرداخته شده است. نمایندگی بزرگ جیوه در ایران و جیوه اصل آلمان همگی در نیکوشیمی به فروش می رسد. ساخت جیوه در خانه - جیوه فلز است؟ - لیست قیمت جیوه - قیمت جیوه 100 گرمی - جیوه شرکت نیکوشیمی

جیوه
۱۴۰۱/۲/۲۰
معرفی و کاربرد جیوه

معرفی و کاربرد جیوه

شرکت نیکوشیمی بزرگترین نمایندگی فروش جیوه نقره ای با کیفیت عالی و قیمت محصول کشور آلمان میباشد . قیمت جیوه در ایران - روش تشخیص جیوه اصل - قیمت جیوه 100 گرمی - خرید اینترنتی جیوه - قیمت جیوه در بازار - مراکز فروش جیوه در تهران - واردات جیوه -تست چگالی جیوه نقره ای - قیمت جیوه 100 گرمی المانی -

جیوه
۱۴۰۰/۷/۱۴